Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Aloe Vera nápoj - 100% přírodní nápoj s obsahem dužiny

Aloe Vera

Tento nápoj slouží jako přirozená cesta ke zdraví a zachování mladistvého vzhledu. Čistí od toxinů, regeneruje tělo a harmonizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů. Obsahuje přes 75 nutričních látek a 200 aktivních složek, zahrnující 20 minerálů, 18 aminokyselin a 12 vitamínů.

Již po staletí je Aloe Vera považována za zázračnou rostlinu. Ve starověkém Egyptě byla šťáva z této rostliny dobře známá pro své účinky na krásu pleti, na zdraví člověka a dlouhý život. Využívala ji tehdy i královna Nefertiti a Kleopatra. Sám Hippokrates - známý antický lékař o Aloe Vera pronesl moudrou větu : „ Lékař pomáhá, ale příroda léčí" Kryštof Columbus neuskutečnil jedinou svoji výpravu lodí bez Aloe Vera, kterou označoval za „lékaře v květináči".

Mahátmá Ghándí ji používal jako nejvhodnější potravinu v době svých dlouhých půstů, která mu zároveň pomáhala k pročištění celého organismu.

Pití šťávy z celých listů aloe vera je prospěšné při překyselení žaludku a pálení žáhy. Aloe reguluje činnost žaludečních buněk produkujících kyselinu chlorovodíkovou a zvyšuje činnost buněk vytvářejících ochranný sliz, který brání poškození sliznice.

Složky šťávy z celých listů aloe vera obnovují rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v organismu (tzv. acidobazickou rovnováhu).

Pravidelné pití šťávy z celých listů aloe vera výrazně zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů. Lidé, kteří však již mají rozsáhlé ledvinné kameny, musí začínat s pitím velmi opatrně, protože ledvinové kameny by mohly začít příliš rychle opouštět ledviny, což by vyvolalo koliku.

Šťáva z celých listů aloe vera se stará o správné zvlhčování stolice, má schopnost regenerovat zdravou střevní mikroflóru a potlačovat nežádoucí mikroorganismy. Pití této aloe je i prevencí tzv. letních průjmů.

Regulační schopnosti na úrovni buněk činí z aloe účinného pomocníka v boji proti poruchám látkové přeměny (cukrovka, dna, porucha metabolismu tuků, obezita).

Pít šťávu z celých listů aloe vera je velmi vhodné, pokud trpíte stavy hypoglykémie (snížení hladiny cukru v těle, projevující se únavou, bolestí hlavy, chvěním víček, poruchou koncentrace, studeným potem, nutností jíst, třesem rukou, hyperaktivitou u dětí…).

Složky aloe povzbuzují aktivitu makrofágů, kteří ničí organismus ohrožující vetřelce. Aloe funguje jako imunstimulátor.

Šťáva z celých listů aloe vera zmírňuje uvolňování histaminu ze žírných buněk. Antihistaminický účinek aloe se může uplatnit při první pomoci u popálenin, opaření či při alergických reakcích.

Povzbuzující účinek aloe na odolnost organismu má význam v prevenci nádorových onemocnění i jako doplněk léčby.

Šťáva z celých listů aloe vera ochraňuje kůži před ionizačním zářením, což zmírňuje negativní následky ozařování na kůži při léčbě nádorů.

Šťáva z celých listů aloe vera je spojencem v boji o krásnou kůži a zdravé vlasy.

Nejvýznamnější biologicky aktivní látky a jejich účinky:
Zakoupíte v našem obchodě
Tento produkt můžete zakoupit zde.Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz