Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Cíle a priority společnosti Bezgluten

BezglutenDíky znalostem, zkušenostem a také vášni vytváří společnost Bezgluten bezlepkové potraviny a nízkobílkovinové výrobky v nejvyšší možné kvalitě, výborné chuti a v širokém výběru, který umožní zákazníkům obohatit jejich stravu a dovolí jim znovu objevit radost z vaření.

Bez lepku neznamená bez chuti

Bezgluten rozumí veškerým nepříjemnostem, které provázejí bezlepkovou dietu či nízkobílkovinovou dietu. Výzkum a vývoj, které vyvíjí již několik let, směřuje k tomu, aby CELIAKIE a FENYLKETONURIE nepůsobily žádná omezení. Kromě vlastní kvality bezlepkových potravin a nízkobílkovinových potravin je velice důležitá také příprava chutného a pokaždé jinak upraveného jídla. Prováděním neustálého výzkumu a hledáním nových řešení směřujeme ke zlepšování zdraví zákazníků a také k nabídce široké škály chutí a vůní. Bezgluten chce, aby zákazníci měli nejenom dobrý pocit, když volí tyto bezlepkové potraviny a nízkobílkovinové výrobky, ale také aby uživatele bavilo je připravovat, podávat a jíst.

Výrobky pod neustálou kontrolou

Zdraví, zdraví a ještě jednou zdraví. Jedná se o nadřazenou hodnotu, nejcennější pro každého člověka. Proto zvláštní pozornost věnuje Bezgluten tomu, z jakých surovin jsou bezlepkové potraviny a nízkobílkovinové potraviny pro Vás vytvářeny. Pouze stabilní, solidní a ověření dodavatelé. Pouze výrobky se všemi možnými certifikáty a atesty. Díky pravidelným kontrolám je kvalita dodávaných surovin prověřována dvojí analýzou. Vysokou kvalitu a stoprocentní bezpečnost při konzumaci našich bezlepkových potravin či nízkobílkovinových potravin Vám navíc garantují systém ISO 9001 a systém HACCP, které se vztahují na celou společnost a které trvale kontrolují všechny probíhající výrobní procesy.

Pravidelné závozy zboží firmy Bezgluten

Vážení zákazníci, ve spolupráci s jednou z předních firem na poli bezlepkových výrobků, firmou Bezgluten, jsme pro Vás připravili jednoduchý návod jak se dostat k co nejčerstvějším bezlepkovým, nízkobílkovinovým či bezlaktózovým výrobkům.

Jakým způsobem si mohu objednávat?

Zaregistrujte se do našeho e-shopu a učiňte objednávku. Toť vše. Pokud si své zboží objednáte s rozumným předstihem (prodejna musí sumarizovat více objednávek), následující úterý až čtvrtek máte své objednané potraviny k vyzvednutí ve své oblíbené prodejně nebo je expedováno balíkem k Vám domů (dle výběru doručení).

Jaké získám výhody?


Termíny pravidelných závozů zboží:

           Do kdy nutno učinit objednávku?
        Termín závozu čerstvého zboží. 
12.01.2011
19.01.2011
26.01.2011
02.02.2011
každý sudý týden do čtvrtka
každý lichý týden ve středu


Zakoupíte v našem obchoděTyto produkty můžete zakoupit zde nebo v naší kamenné prodejně.


Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz