Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Hannasaki

Hannasaki

Jedná se o zvláštní druh tzv. královského čajovníku, neboť jeho nejstarší exempláře dosahují stáří až 1700 let (průměr kmenu cca 1,5m a výška až 14 metrů). V poslední době se nad tímto zázrakem přírody zamyslela i věda. Výzkumy japonských lékařů potvrdily, že uváděné udivující vlastnosti jsou nejen pravdivé, ale byly odhaleny ještě další pozitivní schopnosti tohoto „zázraku“. Byla odhalena nejen stará technologická tajemství, ale navíc byly nalezeny ještě další technologie, které původní účinky čaje ještě znásobily.

 

Název HANNASAKI (v japonštině „jarní květ“) představuje vlastnosti, jako život plný nové energie, svěžesti, zdraví, čistoty a krásy, což všechno jsou schopnosti účinků tohoto královského čaje. Ti z vás, kteří patříte mezi milovníky populárního zeleného čaje SAYONARA, budete mít porovnání, při kterém zjistíte, že celá řada uváděných vlastností je velmi podobná nebo přímo shodná s popisovaným královským čajem HANNASAKI. Některé účinky jsou však mírně odlišné, což je dáno složením čaje. Měřením na zatím nejdokonalejším lékařském diagnostickém přístroji Prognos, který byl vyvinut pro potřeby diagnostiky v kosmickém programu, bylo zjištěno, že oba čaje se navzájem ideálně doplňují: Hannasaki harmonizuje energie jin a jang, ale nedoplňuje je, zatímco Sayonara případný deficit umí doplnit. Z tohoto důvodu obsahuje balení čaje Hannasaki i dva sáčky čaje Sayonara.

Účinky červeného čaje

Když vyjmenujeme dlouhou řadu účinků tzv. červeného čaje Hannasaki, který bývá též označován přívlastky jako například čaj atomového věku, červené zlato, klenot mezi čaji, nejzdravější čaj světa, a podobně, vidíme, že se nám nabízí lék na současné civilizační choroby, který přichází v nejvyšší čas. Tento vskutku „král všech čajů“ nabízí všechno, co si jen můžeme pro své zdraví přát:

 

Dále čaj léčí kožní problémy, cukrovku, astma, bronchitidu, sennou rýmu, hemeroidy, poruchy menstruace, nedostatek mateřského mléka, potíže v přechodu a řadu dalších zdravotních problémů. Jeho velká síla je kryta především ve schopnosti harmonizovat životní energie jin a jang, protože tam, kde je harmonie, tam je největší účinek uzdravující bioenergie.

 

Měření na zjištění energetické hodnoty popisovaného čaje prováděl německý vědec Ferdinand Bongart. Pomocí Lecherovy antény prováděl měření aury a jeho závěry taktéž potvrdily výjimečnost tohoto nápoje - všechny potraviny s velkou aurou jsou přínosné pro naše zdraví. Řekl, že označení "nejhodnotnější čaj světa" je naprosto oprávněný.

Čaj Hannasaki jako velmi účinný kosmetický a omlazující prostředek a to jako koupel i obklady na pleť proti vráskám.

Čaj HANNASAKI je však jako žádný jiný účinným nepřítelem zbytečného a škodlivého tělesného tuku. Klinické testy, které byly prováděny vysokou lékařskou školou v Paříži i vědecké výzkumy japonských vědců potvrdily vysokou účinnost při snižování nadváhy. Údaje ze statistiky uvádí až neuvěřitelné hodnoty. u některých zvlášť obézních pacientů se podařilo snížit váhu až o 13kg za měsíc, běžnější hodnota se pohybovala okolo 6-7kh.

   

Čaj stimuluje slinné žlázy v ústech, čímž podněcuje tvorbu slin a pomáhá lepšímu trávení, neboť aktivuje žaludeční enzymy štěpící bílkoviny. Podporuje také peristaltiku střev a tím vlastně urychluje metabolismus bez nepříjemných průjmů, které doprovázejí jiné tzv. hubnoucí čaje. Nezanedbatelný je také vysoký obsah přírodního selenu, který tělo snadno vstřebá, než selen vyrobený uměle a na který je v poslední době soustředěn velký zájem vědců a lékařů. Selen totiž patří k tzv. antioxydantům, které brání vzniku agresivních sloučenin s kyslíkem – volných radikálů, jež mimo jiné sehrávají významnou roli při vzniku četných chronických onemocnění.

 

Čaj Hannasaki má též největší obsah vzácně se vyskytujícího vitaminu E (obsahují ho i jiné druhy čaje, ovoce, zelenina, za studena lisované oleje, mandle, vlašské a lískové ořechy), který je též silným antioxydantem. Ačkoliv se vitamín E špatně rozpouští ve vodě, způsob jakým je čaj připravován a horká voda příznivě ovlivňují jeho uvolňování. Dále vitamin E působí proti poruchám prokrvení, proti zánětům a mužské neplodnosti.

Příprava čaje

Správná příprava čaje je taková, že se zalévá čtyřikrát (přesné doby louhování jsou uvedeny na obalu), takže 50g čaje Hannasaki čtyřnásobným zalitím vydá za 200g.

Zakoupíte v našem obchodě
Tento produkt můžete zakoupit zde.Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz