Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Tyčinky Maxi nuta

Přinášíme Vám výborné české ořechové tyčinky Maxi nuta vyznačující se výraznou poctivou chutí a kvalitou surovin.

Obsahují oleje z mandlí, ořechů a semínek, které mají vysoký obsah nenasycených mastných kyselin (MK), zejména kyseliny linoleové bohaté na 3n (omega 3) nenasycené MK. Obsah nenasycených MK je důležitý pro těhotné a kojící matky, jsou nezbytné pro zdravý vývoj miminka.

Neobsahují cholesterol a minimum trans nenasycených MK – výhoda pro naše cévy.

Obsahují antioxidační vitamíny z ořechů, semínek a sušeného ovoce, zejména vitamín E, který je nazýván vitamínem krásy a chytrosti. A karoteny a flavony, které snižují riziko vzniku rakoviny a povzbuzují imunitní systém

Obsahují med a fruktózu, které jsou zejména pro děti vhodnějším sladidlem než sacharóza , mají nižší glykemický index (nižší riziko vzniku cukrovky)

Jak je jednou zkusíte, již nepřestanete.

Maxi nuta - ovocne a ořechové sušenky.

Maxi Fruta

Ořechová tyčinka s ovocem a medem 35g. Složení : Ořechy 47,5% ( arašídy, mandle, vlašské ořechy ), sušené ovoce 17% ( brusinky, rozinky, jablka, meruňky, datle ), invertní cukr, škrobový sirup, extrudované cereálie 7% ( rýžová mouka, pšeničná mouka, sladový extrakt ), med 4,5%, emulgátor lecithin. Informace pro alergiky : Obsahuje arašídy, ořechy, pšenici a med. Maxi Fruta tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariány. Maxi Fruta neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě a konzervační látky ! Energetické hodnoty 679 kJ (163 kcal) / 35g


Maxi Nuta - kešu

Tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariany. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Složení: ořechy 57% (kešu, arašídy, mandle, vlašské ořechy), kakaová poleva, škrobový sirup, glukóza, fruktóza, extrudovaná rýže a pšenice, med, emulgátor lecitin. Může obsahovat stopy arašídů a sóji.

Maxi Nuta - s konopným semenem

Tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariany. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Složení: arašídy, mandle, konopné semínko loupané, para ořechy, extrudované cereálie, kakaová poleva, škrobový sirup, glukóza, fruktóza, med, emulgátor lecitin.


Maxi Nuta - mandlová

Ořechová tyčinka s praženými mandlemi, polomáčená v kakaové polevě Složení : Ořechy 61,7% (pražené mandle 18,5%, arašídy, para ořechy, vlašské ořechy), kakaová poleva 19% (cukr, rostlinný tuk, kakaový prášek, emulgátor sójový lecithin), škrobový sirup, glukóza, fruktóza, extrudované cereálie (pšenice, rýže, kakao, cukr), dextrosa, med 3%, emulgátor sójový lecithin. Informace pro alergiky: Obsahuje arašídy, ořechy, lepek, med a stopy sóji. Maxi Nuta tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů a z českého medu. Vhodná pro vegetariány. Maxi Nuta neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě a konzervační látky ! Energetické hodnoty 761 kJ (183 kcal)/ 35g.


Maxi Nuta - s meruňkami

Tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariany. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Složení: ořechy 46% (arašídy, mandle), jogurtová poleva, sušené meruňky, škrobový sirup, glukóza, fruktóza, med, emulgátor lecitin. Může obsahovat stopy arašídů a sóji.


Maxi Nuta - ořechy a med

Tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariany. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Složení: ořechy 64% (arašídy, mandle, vlašské ořechy, brazilské ořechy), invertní cukr, škrobový sirup, glukóza, fruktóza, extrudované cereálie, med, emulgátor lecitin. Může obsahovat stopy arašídů a sóji.


Maxi Nuta - pistacie s brusinkami

Tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariany. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Složení: ořechy 33% (mandle, pistácie), kakaová poleva, sušené brusinky, škrobový sirup, glukóza, fruktóza, extrudovaná rýže a pšenice, med, emulgátor lecitin. Může obsahovat stopy arašídů a sóji.


Maxi Nuta - pistacie s mandlemi

Tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariany. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Složení: ořechy 57% (arašídy, mandle, pistácie, para ořechy), kakaová poleva, škrobový sirup, glukóza, fruktóza, med, emulgátor lecitin. Může obsahovat stopy sóji.


Maxi Nuta - se slunečnicemi

Tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů, sušeného ovoce a z českého medu. Vhodná pro vegetariany. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Složení: ořechy 37% (arašídy, mandle, vlašské ořechy), kakaová poleva, slunečnicové semeno, škrobový sirup, glukóza, fruktóza, extrudovaná rýže a pšenice, med, emulgátor lecitin. Může obsahovat stopy arašídů a sóji.


Maxi Nuta - višňová

Ořechová tyčinka s višněmi, polomáčená v kakaové polevě Složení : Ořechy 27,5 % (mandle, para ořechy, kokos), kakaová poleva 19% (cukr, rostlinný tuk, kakaový prášek, emulgátor sójový lecithin), škrobový sirup, glukóza, fruktóza, sušené brusinky, sušené višně 6 %, extrudované cereálie (pšenice, rýže, kakao, cukr), med 4%, dextrosa, emulgátor sójový lecithin. Informace pro alergiky : Obsahuje arašídy, ořechy, lepek, med a stopy sóji. Maxi Nuta tyčinka je vyrobena pouze z výběrových ořechů a z českého medu. Vhodná pro vegetariány. Maxi Nuta neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě a konzervační látky ! Energetické hodnoty 651 kJ (156,5 kcal)/ 35g.Zakoupíte v našem obchodě


Tyčinky můžete zakoupit v našem E-SHOPU zde nebo v naší kamenné prodejně.
Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz