Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Bezlepkové výrobky Dr. Schär

Schar

Dr. Schar poskytuje širokou škálu vysoce kvalitních a chutných bezlepkových výrobků. Sortiment potravinářských výrobků zaručuje spotřebitelům bezpečné, vysoce kvalitní, bezlepkové výrobky v praktických porcích.

Společnost byla založena jako společný projekt Innsbruckého lékaře Dr. A. Schar a podnikatele Untertrifaller v roce 1922. Společnost se začala soustředit na výrobu bezlepkových potravin v roce 1981 pod vedením Oldřicha Ladurner. Tato specializace položila základy pro vedoucí postavení na trhu výrobků pro bezlepkovou dietu.

Dr. Schar je na cestě stát se předním potravinářským specialistou pro dietní a nutriční potřeby v Evropě a Severní Americe.

Od svého založení v roce 1922 se Dr. Schar zabývá výrobou produktů na podporu zdravé výživy. Zpočátku bylo zaměření společnosti uspokojit nutričních potřeb malých dětí. Společnost brzy vyvinula první řadu bezlepkových výrobků pro malé děti s gastrointestinálními symptomy.

Pod vedením Oldřicha Ladurner se firma stala vedoucím výrobcem na trhu v několika málo let. Toho bylo dosaženo díky pokračující investiční strategii ve vztahu k novým technologiím, výrobkových inovací a zvyšování kvality. Bezlepkové výrobky od Dr. Schär nyní vyhrávají s konkurencí nejen chutí, ale i podobou.

Dr. Schar vyrábí speciální bezlepkové potraviny více než 30 let. Od snídaňových cereálií, pečiva a těstovin až po sušenky, koláče a zmrazené jídla - bezlepkové variace všech těch potravin, které by za normálních okolností obsahovaly lepek, jsou nyní k dispozici od Dr. Schär zaručí lákavým zážitek i bez lepku!
Zakoupíte v našem obchodě
Tyto produkty můžete zakoupit zde nebo v naší kamenné prodejně.


Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz