Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Syrovátka

Syrovátka

Syrovátka je zdraví nápoj získáváný při zpracování mléka a je součástí různých přípravků na hubnutí, ale i na posílení imunity.

Mléčný tekutý či sušený nápoj, který se těší výborné pověsti (zatím za hranicemi naší země) a zasluhuje si pojmenování NÁPOJ ZDRAVÍ A PŘIROZENOSTI.

Nejedná se jen o nápoj, protože tento výrobek má velice široké spektrum využití. Naši předci věděli, že je pro náš organismus prospěšnější strava, která pochází z míst, kde jsme se narodili! Tento výrobek je velice oblíbený v zahraničí, protože se jedná o zcela přírodní produkt a jeho cena je neodolatelná. Dá se použít jako samostatný nápoj, může se přidat do kávy nebo čaje, (je sladká), může se přidávat do těsta třeného, šlehaného, kynutého, slaného či sladkého, do palačinek, do smetanových omáček nebo bílých polévek, (syrovátka se nesráží), výborným pomocníkem je při vánočním pečení, zlepšuje křupavost, omezuje vysychání, napomáhá zbarvení, zpomaluje žluknutí, zvýrazňuje chuť, má dobrou pěnivost (bez části cukru), dá se použít pro dietetické výrobky. Glukóza-laktóza má 3x vyšší rozpustnost než laktóza a sladivost je 4,5x znásobena. Dále se ze syrovátky dělají koupele, můžete ji použít jako pleťovou vodu.

Bílkoviny obsažené ve sladké sušené syrovátce jsou rozpustné a bohaté na základní aminokyseliny. Všechny živiny obsažené v syrovátce jsou rozpustné ve vodě, a proto zajišťují souvislé a rychlé zásobení všech orgánů i nervového systému a svalstva energií. Jelikož je syrovátka získávána při výrobě sýrů, je zbavena nerozpustných bílkovin, (což ocení zejména lidé s alergií na mléko) a neobsahuje organismus zatěžující soli, oproti tomu obsahuje látky, které neobsahují sýry ani tvaroh. Syrovátka hraje obrovskou roli v lidské výživě, než je doposud známo. Výzkumy o příznivých účincích na imunitní systém nejsou však zdaleka u konce. Podnik zabývající se sušením syrovátky podléhá té nejpřísnější kontrole, jak na úrovni fyzikálně-chemické, tak bakteriologické a je pod stálou kontrolou příslušné veterinární správy.

Podporuje funkce

Pomáhá organismu

Obsahuje:

Vápník384B10,49Niacin0,8
Sodík555B22,5Biotin0,043
Fosfor564,3B60,6Ks. listová0,012
Draslík2023B120,0024Ks. pant.11,5
Zinek0,0103E0,06tuk0,5 g
BÍLKOVINY10gSACHARIDY53g  
Ve 100g prášku, což je 1,5 – 1,8 l nápoje, je 1630 kJ/ 388 kcal.


Zakoupíte v našem obchodě
Tento produkt můžete zakoupit zde.


Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz